Over ons

Waarom Remcom?

  • Professioneel, gedreven en ambitieus team
  • Jarenlange ervaring in de branche
  • Alle benodigde expertises binnen handbereik door uitgebreid netwerk
  • Sterke en duurzame samenwerkingen met betrouwbare partners
  • Sterk in ontwikkelen van concepten
  • Sterk in projectmanagement
  • Sterk in marketing en communicatie
  • Directe communicatie in korte lijnen
  • Hoge kwaliteitseisen
  • Weet van aanpakken – niks is te veel gevraagd
  • Betrouwbaar

Onze specialisaties

  • Advies
  • Conceptontwikkeling
  • Projectleiding
  • Vergunningentraject
  • Toetsen aan wet- en regelgeving
  • Samenbrengen van de juiste partijen
  • Begroting, inkoop en budgetbewaking
  • Marketing
  • Huisstijlontwikkeling
  • Communicatie
  • Programmering
  • Draaiboek organisatie en coördinatie
  • Uitvoering
  • Relatiemanagement
  • Producties
  • Faciliteren, begeleiden en realiseren horecaprojecten

Ons team

Remco Mattaar

Eigenaar & Directeur
remco@remcom.nu
+31 (0)6 28 52 86 55

Rob Opheij

Marketing & Sales
rob@remcom.nu
+31 (0)6 47 02 67 37

Bart Sevenich

Productie en conceptontwikkeling
bart@remcom.nu
+31 (0)6 43 99 57 00

Luc Cordewener

Productie & Techniek
luc@remcom.nu
+31 (0)6 48 73 73 37

Isabelle Pelt

Projectmanagement
isabelle@remcom.nu
+31 (0)6 34 48 21 10

Jasper Ritschi

Sales
jasper@remcom.nu
+31 (0)6 27 82 32 72

Youri Michiels

Stagiair Facility Management
youri@remcom.nu
+31 (0)6 51 68 98 02

Lucas Körver

Grafische vormgeving
lucas@remcom.nu
+31 (0)6 48 76 39 41
© Remcom